لطفا چند لحظه صبر کنید ...نماگلشن

نما گلشن - ارائه خدمات صنعتی كار با طناب

» خدمات نما » ارائه خدمات صنعتی كار با طناب

این بخش از خدمات كار در ارتفاع نیاز به تخصص و تجربه بالایی داشته و به لحاظ طبقه‌بندی در تكنیك‌ها و مهارت‌های استفاده از تجهیزات و ادوات كار در ارتفاع نیاز به رعایت اصول و سلسله مراتب نظارتی دارد. ارزیابی‌های میزان ریسك مخاطرات و پیش‌بینی مواجهه با هر كدام از این مخاطرات به عهده سرپرستان كارآزموده و مجرب سطح بالای كار با طناب را دارد.

تمامی اتحادیه‌های صنفی كار صنعتی با طناب، دستورالعمل‌ها و مقرراتی را وضع می‌كنند كه بر اساس آن، روش كار در هر پروژه و با رعایت استانداردهای ایمنی كار در ارتفاع تعیین شده و میزان ریسك به حداقل می‌رسد. طراحی عملیات و نظارت بر پیاده‌سازی آن با استفاده از تجهیزات و نفرات معین، بخش اصلی كار سرپرستان كار در ارتفاع را تشكیل می‌دهد.

كار با طناب در صنعت، كاربردهای فراوانی داشته و نسبت به دیگر شیوه‌های دسترسی، مزیت‌های قابل توجهی دارد. از جمله چابكی و سرعت عمل در كار، ایمنی بالاتر و هزینه‌های اجرایی كمتر است.

	» خدمات نما » ارائه خدمات صنعتی كار با طناب

صنایع نفت و گاز، صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی، صنایع دریایی، صنایع نیروگاهی ، سد و ساختمان بیشترین تقاضای استفاده از خدمات كار در ارتفاع را دارند. در این صنایع انواع خدمات از جمله خدمات زیر بیشترین كاربردها را داراست:

 

بازدید از مخازن فشار، بازدید و نظارت جوش و اتصالات

 

بازدید های خوردگی مخازن تحت فشار و لوله ها

 

تست های غیر مخرب

 

نصب سیستم های ایمنی و نصب پرژكتور

 

رنگ آمیزی و پوشش دهی

 

شستشو و تمیز كاری