لطفا چند لحظه صبر کنید ...نماگلشن
شستشوی نما - نما شویی
.......
شستشوی نما - نما شویی
......
ارائه خدمات صنعتی كار با طناب
.....
رنگ آمیزی ساختمان
.....
ارائه خدمات صنعتی كار با طناب
.....
ترمیم نمای ساختمان
......
ترمیم نمای ساختمان
......
رنگ آمیزی ساختمان
.....
شستشوی نما - نما شویی
......
شستشوی نما - نما شویی
.....
  • قبلی

معرفی نما گلشن

شستشوی نما خدمت نوینی است که تجهیزات حرفه‌ای و مهارت‌های انجام آن به تازگی در دسترس بنگاه‌های خدماتی پیشرو قرار گرفته و فنون ارائه این خدمات در کشور توسط همین بنگاه‌ها، درحال توسعه است. با افزایش ساختمان‌های نسبتاً بلند و برج‌های عظیم و شیک، فرهنگ نماشویی (پاک و تمیز کردن نما) توسعه بیشتری می‌یابد. چنانچه مدیران پر مشغله امروزِ روزها فرصت برانداز کردن فضای بیرونی کسب و کار خود، بخصوص نمای ساختمان‌ها و برج‌های زیبایی که دستخوش آلودگی‌های محیطی شده‌اند را بیابند، بدون شک شستشوی نما و تمیز نگه داشتن آن، همانند فضای داخلی، تبدیل به امری واجب و ضروری خواهد شد.
گروه همکاران نما گلشن، برای شستشو و پاکیزگی طولانی مدت و ماندگار نما ، ضمن بکارگیری برگزیده‌ترین فناوری و تجهیزات در کنار همکاران ماهر و با تجربه و استفاده از روش‌های خلاقانه در اجرای عملیات، شما را به مقصود میرساند.

فلسفه کار و ماموریت ما

پنجره‌های ساختمان، مهمترین عنصر متعادل کننده جریان انرژی

انرژی‌های غیر ملموس با جهان زاییده شده است... و رموز استفاده از آن با انسان

امروزه دامنه علم و معرفت بشر تا آنجا پیش رفته، که نتایج حاصل از تداخل علوم مختلف و هوش شناختی، وجوه دیگری از ماهیت پیرامون‌مان را قابل لمس ساخته است؛ به این معنی که "آب درمانی" ، "چشم نظر" ، "نفرین" و این قبیل مفاهیم دیگر خرافه تلقی نمی‌شود، آن‌ها نتیجه تردستی جریان انرژی‌ها هستند. انرژی‌هایی که بشر همواره به وجود آن آگاه بوده و به روش‌های مختلف بکار بسته است.

آنها انواع ارگانیک، تازه و ناب خوراکی‌ها را به اندازه مصرف می‌کنند

انسان‌های خردمند، همواره جریان انرژی‌ها را کنترل و محیط زندگی خود را تمیز و مرتب نگه می‌دارند و ساده زندگی می‌کنند. آن‌ها می‌دانند که اگرچه آزمایشگاه‌های صنایع غذایی مجوز خوردن همه محصولات قفسه خوراکی‌های فروشگاه را صادر کرده است، اما میزان مصرف و انتخاب آن به خودمان واگذاشته شده است.

پایش جریان انرژی مختص سازمان‌های متعالی است. « ماموریت ما روشنی بخشیدن پنجره‌هایی است که نقش آنها متعادل کردن جریان‌های انرژی است. »

به همین ترتیب مدیران خردمند و سازمان‌های متعالی نیز ظرایف مربوط به چرخش انرژی را باور دارند و از آن به نفع خود بهره می‌برند. آنها مشاوران روانشناسی را برای بکارگیری نفرات ورزیده و مثبت نگر بکارمی‌گیرند، مبانی فنگشویی (فن چیدمان عناصر پیرامونی) را به معماران داخلی خود گوشزد می‌کنند. موسیقی جان افزا گوش می‌کنند و هوای تمیز و خنک می‌نوشند. در همین احوال جلوی بدگویی‌ها را می‌گیرند و مراقب هر گونه گردش انرژی در محیط هستند.

سیمای آراسته شما و سازمان‌تان، جلوه گاه شان و مقام شماست و زدودن آلودگی‌ها با آب پاک، ماموریت ما.

در گذشته‌های نه چندان دور فنون استفاده از جریان انرژی، منحصر به بعضی طبقات اجتماعی خاص می‌شد. اما با گسترش آگاهی و فراگیر شدن این فنون در میان همه صنوف و طبقات اجتماعی، کاربست آن از رقابت‌های علمی و ورزشی گرفته تا مذاکرات تجاری و حتی حوزه‌های سیاسی نیز توسعه یافته است. این ‌روزها ظهور ساختمان‌ها و برج‌های بلند و استفاده از اسباب زندگی شبهه پیشرفته در تهران آشفتگی‌هایی را به بار آورده است که متاسفانه باعث شده است که بسیاری مدیران از رسیدگی به مسائل حیاتی کسب و کارشان بی توجه بمانند. اموری که رونق کسب و کار و یا زوال آن را تعیین می‌کند.

فلسفه کار و ماموریت نما گلشن
نما گلشن

فناوری و تجهیزات

استفاده از آب خالص (pure water)

عملیات خالص سازی آب با بکار گیری روش اسمز معکوس (Reverse Osmosis) و رزین های جاذب مواد معدنی انجام می شود. به این ترتیب تولید آب خالص با درجه خلوص آزمایشگاهی ممکن می‌شود. میل شدید آب خالص (بدون هیچ‌گونه مواد معدنی ) به جذب غبار و کثیفی (حتی مواد شیمیایی) که در مسیر آن قرار می‌گیرند، بنیان این روش محسوب می‌شود. این فرآیند به دلیل ماهیت آب در تمایل آن به برگشت به وضعیت طبیعی، یعنی داشتن املاح و مواد معدنی اتفاق می‌افتد.
درجه خلوص آب مصرفی با چند مرحله عملیات تصفیه (Total Dissolved Solids) به 0 تا 2ppm می‌رسد. در مقایسه با روش‌های دیگر شستشو یعنی استفاده از مواد شوینده که با باقی گذاشتن مواد (حتی بسیار کم ) روی سطوح باعث جذب سریع غبار و کثیفی می‌شوند عملیات تمیز کاری دراین روش بطور کامل انجام می‌شود و با پاک (sterile) کردن سطوح، برای مدت خیلی طولانی‌تری از کثیفی دوباره جلوگیری می‌کند (تمیز و پاک).

دسترسی

استفاده از چارچوب‌های متحرک برای دستیابی به سطوح کم ارتفاع، استفاده از بالابرهای با بازوی بلند یا آسانسورهای معلق و نهایتا صخره نوردی صنعتی(Rope Access)، طراحان ما را قادر می‌سازد تا با ترکیب و پیاده سازی این روش‌ها، دستیابی کامل به همه سطوح ساختمان (در معرض دید یا نه) میسر گردد.

دیرک دستیابی به ارتفاع

استفاده از فرچه مخصوص نصب شده بر روی دیرک‌های تلسکوپی با امکان پاشش آب یونیزه به محل فرچه از جمله تجهیزات و روش‌هایی است که کار را سرعت بخشیده و بدون ایجاد هرگونه مزاحمت برای خدمات گیرنده، انجام کار را آسان و امن می‌سازد. تیرک‌های بلند آب خالص را به سطوح دیواره و پنجره ریخته و در همین حال آن‌ها را با فرچه‌های ویژه هرسطح (انواع دیواره و شیشه ) تمیز می‌نمایند.

ویژگی های فنی تیرک

استفاده از آب خالص (pure water) و از بین بردن لکه‌های ناشی از سختی آب بر روی سطوح، نیاز به خشک کردن یا پاک کردن آب را از روی سطوح برطرف می‌نماید.
سبک بودن لوله‌هایی که برای شستشو استفاده می‌گردد، این لوله‌ها یا بصورت تلسکوپیک از جنس آلمینیوم و یا بصورت پیچی و تلسکوپیک از جنس فیبر کربن یا تیتانیوم می‌باشد.

دستگاه جت آب (Water Jet)

بکارگیری دستگاه پمپاژ پر فشار آب از نازل‌های مخصوص بمنظور لایه برداری و تمیز کردن سطوحی است که کثیفی‌ها در بافت آن نفوذ کرده و امکان تمیزی کامل با شستشوهای سطحی وجود ندارد. در این روش بنا به شدت نفوذ کثیفی از روش سندبلاست یا پاشش پر فشار ذرات سخت (مشخصا"سیلیس) همراه با آب برای لایه برداری استفاده می‌کند.

درباره ما

گروه همکاران نما گلشن در سال 1390 با هدف توسعه فعالیت‌های خدماتی مبتنی بر سیستم‌های پیشرفته ظهور پیدا کرد. این گروه متشکل از خبرگان کار آزموده‌ای‌ است که هر کدام دارای سوابق تحصیلی و اجرایی موفق در حوزه های تخصصی مرتبط هستند و این بار گرد هم آمدند تا در قالب یک فعالیت گروهی تمامی جنبه‌های یک سرویس خوب و تمام عیار را فراهم کنند. گروه همکاران نما گلشن افتخاردارد که به عنوان یک گروه جوان از انعطاف پذیری و چابکی خود در خلق رضایتمندی مشتریان استفاده کند و از تجربه و مهارت اعضای سالخورده خود نیز در خلق نام و خوشنامی.

تعرفه های نماگلشن

با توجه به اینکه بسیاری از شهروندان گرامی، هیچگونه برآوردی از هزینه های اجرایی کار در ارتفاع توسط طناب(بدون داربست) ندارند، گروه همکاران نماگلشن بمنظور ایجاد تصویر اولیه  از هزینه های انجام کار شستشوی نما با روش استاندارد کار صنعتی با طناب مبادرت به تهیه جدول قیمت نماشویی نموده است  

قیمت خدمات مقاوم سازی سنگ نما- پیچ و رولپلاک سنگ نما

 

خدمات نما-بازسازی سنگ نما

حجم کار

قیمت - تومان

1

پیچ و رولپلاک سنگ نما

برروی سنگ های غیر گرانیت

(تراورتن، تیشه ای، مرمر)

  تا 1000 عدد  پیچ

1.500   تومان  برای نصب هر پیچ

  1000 متر تا 5000 عدد  پیچ

1.300   تومان برای نصب هر پیچ

  بیشتر از 5000 عدد

1.200  تومان برای نصب هر پیچ

2

پیچ و رولپلاک سنگ نما

برروی سنگ های گرانیت

  تا 1000 عدد  پیچ

1.800  تومان  برای نصب هر پیچ

  1000 عدد به بالا

1.500   تومان برای نصب هر پیچ

3

جایگزینی  و نصب مجدد

سنگ های کنده شده

  کمتر از 6 کیلوگرم

25.000  تومان برای نصب هر پلاک

  از 6 کیلوگرم تا 10  کیلوگرم

35.000  تومان برای نصب هر پلاک

  بیشتر از 10 کیلو گرم

50.000  تومان برای نصب هر پلاک

 

توضیح 1: قیمت های اعلام شده بعنوان قیمت های پایه، ملاک اولیه هزینه های اجرایی کار در ارتفاع گروه همکاران نماگلشن محسوب می شود . بدیهی است با توجه به تنوع پروژه های اجرایی تثبیت سنگ نما و اعمال نظرات کارفرما، همینطور سختی و موانع احتمالی کار، ارتفاع سازه و شرایط آب و هوایی و غیره  که همگی در برآورد حجم عملیات و سازمند کردن تیم های اجرایی موثر واقع میگردد، قیمت قطعی پس از بازدید کارشناسان و تعیین دقیق چند و چون انجام کار مشخص میگردد.

توضیح 2: قیمت های اعلام شده بر پایه استفاده از مرغوب ترین پیچ های گالوانیزه و رولپلاک های مخصوص تعیین شده است و شرایط نصب شامل خزینه کردن محل دریل کاری و پوشش دهی محل نصب پیچ ها میشود.

 

تعرفه های خدمات شستشوی نما

 

روش شستشوی نما

حجم کار(مساحت شستشو)

قیمت - تومان

1

شستشوی نما با جت آب

کمتر از 150 متر مربع

700.000   تومان 

150 متر تا 2000

4.500   تومان برای هر متر مربع

بیشتر از 2000 متر مربع

4.000  تومان برای هر متر مربع

2

شستشوی نما با جت آب

و سیلیس"سندبلاست"

کمتر از 150 متر مربع

1.000.000  تومان 

150 متر تا 2000

 6.500  تومان برای هر متر مربع

بیشتر از 2000 متر مربع

6.000  تومان برای هر متر مربع

3

شستشوی نما با ابر و تی

"روش سنتی"

کمتر از 150 متر مربع

600.000  تومان

150 متر تا 2000

4.000  تومان برای هر متر مربع

بیشتر از 2000 متر مربع

3.000  تومان برای هر متر مربع

4

شستشو با آب خالص و برس مخصوص (purified Water)

کمتر از 150 متر مربع

700.000   تومان 

150 متر تا 2000

4.500   تومان برای هر متر مربع

بیشتر از 2000 متر مربع

4.000  تومان برای هر متر مربع

 

توضیح : قیمت های اعلام شده بعنوان قیمت های پایه، ملاک محاسبه هزینه های اجرایی کار در ارتفاع خواهد بود.  بدیهی است، علاوه بر ملاحظات مربوط به شرایط پرداخت صورتحساب، و با وجود گوناگونی پروژه های اجرایی شستشوی نما در نظر گرفتن شاخص هایی  مثل  جنس نما، میزان کثیفی نما، سختی و موانع کار در ارتفاع، ارتفاع سازه، شرایط آب و هوایی، و ازین قبیل، همگی در برآورد حجم عملیات و سازمند کردن تیم های اجرایی موثر واقع میگردد و قیمت قطعی پس از بازدید کارشناسان و تعیین دقیق چند و چون انجام کار مشخص میگردد.

 

 

آخرین مقاله ها

در صورت تمایل میتوانید سایر مقاله ها را از «(تمام مقاله ها) اینجا » مطالعه فرمائید.

تاریخچه سنگ نما و سیستم های نوین- قسمت دوم

تاریخچه سنگ نما و سیستم های نوین- قسمت دوم

در بسیاری از ساخت و سازهای اخیر، باوجود بستن مفتول به پشت سنگ ، یا باصطلاح اسکوپ کردن سنگ نما با مفتول ، تخریب و ریزش های فراوان سنگ نما را شاهد بودیم که نهایتا با استفاده از پیچ و رولپلاک سنگ نما بهینه سازی شده اند.

ادامه مقاله


تاریخچه سنگ نما و سیستم های نوین- قسمت اول

تاریخچه سنگ نما و سیستم های نوین- قسمت اول

با وجود پیشرفت های تکنولوژیکی در نیم قرن گذشته، سنگ مرمر نه تنها درابعاد سنتی و بلوک هاب بزرگ، بلکه به عنوان پوشش نما به پانل های نازک تبدیل شد و در چشم انداز ساختمانهای بلند معماری شهری قرار گرفتند.

ادامه مقاله


آشنایی با تکنولوژی رنگ نما و آزمون ویژگیها

آشنایی با تکنولوژی رنگ نما و آزمون ویژگیها

مزيت‌هاي متعدد كاربرد رنگ در نما باعث شده تا استفاده از اين روش به طور فزاينده‌اي گسترش يابد. برخي از اين مزايا عبارتند از: - سبك بودن و بي خطر بودن در هنگام وقوع زلزله،- سهولت استفاده كه باعث سرعت انجام كار و پايين آمدن، هزينه‌ها مي‌گردد،- تنوع در رنگ و شكل ظاهري،-

ادامه مقاله


اطلاعات تماس

نماگلشن
خیابان نیاوران، سه راه یاسر ، خیابان صادقی، انتهای کوهستان، شماره 123
تلفن شمیرانات : 22754853
واحد غرب : 44746575
فکس : 42694066
مشاوره و بازدید: 09121791478 ، 09122979377
پست الکترونیک: info@namagolshan.com , namagolshan@yahoo.com