لطفا چند لحظه صبر کنید ...نماگلشن

نما گلشن - » خدمات نما » شستشوی نما - نماشویی

» خدمات نما » شستشوی نما - نماشویی

خدمت نوینی است که تجهیزات حرفه‌ای و مهارت‌های انجام آن به تازگی در دسترس بنگاه‌های خدماتی پیشرو قرار گرفته و فنون ارائه این خدمات در كشور توسط همین بنگاه‌ها، درحال توسعه است. با افزایش ساختمان‌های نسبتاً بلند و برج‌های عظیم و شیک، فرهنگ نماشویی (پاك و تمیز كردن نما) توسعه بیشتری می‌یابد.

شستشوی نمای ساختمان اولین و مهمترین مرحله در به جلوه درآمدن ساختمان است. معماری های پیشرفته نمای ساختمان، بكارگیری مصالح گرانقیمت و نهایتا" اجرای كار با هزینه های زیاد، ساختمانی زیبا را میآفریند ....اما ماندگاری این زیبایی در گرو فرهنگ تمیز نگه داشتن است. وجود ذرات غبار و انواع آلاینده ها چهره شهرمان را رو به سیاهی برده است ...هرچند در نمای ساختمان هایمان از شیشه ها، سنگ ها، رنگ ها و چوب های روشن و گرانقدر استفاده كنیم، تنها آب است كه میتواند غبار و آلودگی را از چهره خسته ی این ساختمان ها بزداید!

نماشویی - شستشوی نما

در دیگر كلان شهرهای این دهكده ی مدور، مسئولیت پذیری مدیران و شهروندان در نمایش آراستگی خود و محیط شان بدان پایه رسیده است كه اغلب ساختمان ها علی رغم وجود هوای بسیار تمیز تر و پاك تر هرساله اقلا" یك بار تا دو بار ساختمان ها را شسته شده یا مجددا" رنگ آمیزی میكنند. البته در كشور ما نیز نوع دیگری ازاین فرهنگ فراگیر شده است ... كه متاسفانه درآن اغلب فقط خودمان اهمیت پیدا میكنیم و شاید میز كار و خودروی شخصی مان . چنانچه مدیران پر مشغله امروزِ روزها فرصت برانداز كردن فضای بیرونی كسب و كار خود، بخصوص نمای ساختمان‌ها و برج‌های زیبایی كه دستخوش آلودگی‌های محیطی شده‌اند را بیابند، بدون شك شستشوی نما و تمیز نگه داشتن آن، همانند فضای داخلی، تبدیل به امری واجب و ضروری خواهد شد.

گروه همكاران نما گلشن ، برای شستشو و پاكیزگی طولانی مدت و ماندگار نما ، ضمن بكارگیری برگزیده‌ترین فناوری و تجهیزات در كنار همكاران ماهر و با تجربه و استفاده از روش‌های خلاقانه در اجرای عملیات، شما را به مقصود میرساند.

«ما با تمامی عناصر محیطی خود مرتبط هستیم ... پس به آن توجه داریم و برای بهتر شدن آن میكوشیم»